Önleyici Botoks Bodrum, Önleyici Botoks Fiyatları Bodrum ve Botoks Bodrum, En İyi Botoks Bodrum için bizi arayın. Önleyici botoks yaşlanmaya karşı cildi koruma altına alan bir uygulamadır. Son dönemlerde popülaritesi artan bu uygulama özellikle 20’li yaşlardaki kadınlar arasında çokça talep ediliyor. Erken yaşta başlayan botoks tedavisi kırışıklıkların önlenmesinde çok büyük avantaj sağlar. Bu tedavi için 20’li yaşlarda kırışıklıklar oluşmadan enjeksiyon yöntemi ile yüz koruma altına alınabiliyor. Bu şekilde yüz hiç deforme olmuyor ve pürüzsüzlüğünü koruyabiliyor. 30’lu yaşlarda bu tedavinin kullanılması ile de kırışıklıklar azaltılabiliyor. Hem ilerlemesi hem de yeni kırışıklıkların oluşması kontrol altına alınmış oluyor. Erken yaşta başlayan botoks uygulamaları cildin korunmasında oldukça etkili olacaktır. Yüzde sıklıkla kullanılan kasların hareketi minimal dozlarda kısıtlanır. Bu da kırışıklıkların oluşmasını engeller.

Önleyici Botoks Avantajları

Önleyici botoks tedavisinin her yaş gurubuna göre farklı avantajları bulunur. 20’li yaşlarda 18’li yaşlar bir görünüm elde edilebilir. Her yaş grubunda yapıldığında daha genç bir görüntü elde edilebilir. Özellikle estetik cerrahiye başvuran kişiler bu uygulamayı tercih ederek beklentilerine uygun kullanım elde ederler. Bu uygulamanın ameliyatsız olması güvenilir olmasında da etkilidir. Clostridium botulinum’dan elde edilen botoks enjeksiyon diğer operasyonlara karşılık yan etkisi bulunmayan daha güvenli bir tedavidir. Bu enjeksiyon pek çok estetik operasyonda kullanılır ve bu açıdan da güvenilirliğini kanıtlamış bir uygulama olarak çok fazla tercih edilir. Her yaş aralığında önleyici botoks uygulamaları kullanılabilir. Cilt yapısı ve yaşa göre etkileri bireylerde farklı olacaktır.

Önleyici Botoksu Kimlere Uygulanır?

Önleyici botoks minimal dozlarda uygulanır. Ciltte henüz bir yaşlanma belirtisi olmaması nedeni ile kırışıklığa neden olan kasların hareketini kısıtlamak için minimal dozlar yeterlidir. Bu da yaş genç olduğu için zaten gergin olan ciltte herhangi bir donukluk ortaya çıkarmaz. Herhangi bir ameliyat gereksinimi olmadığı için önleyici botoks tedavisi 20’li yaşlardan itibaren her bireyde kullanılabilir. Özellikle sahne ve sinema yıldızları bu tür uygulamalara çok fazla rağbet ediyor. Ciltte henüz kırışıklıklar yokken başlanan bu botoks uygulaması cildin genç görünümünü koruyor. Mimik kaybı ve donukluk oluşturmadan kişinin yüzündeki doğal ifade korunur. Genç görünüm bu şekilde koruma altına alınmış olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir