Baby Botoks Bodrum ve Baby Botoks Fiyatları Bodrum ve Bodrum En İyi Botoks için bizi arayabilirsiniz. Baby botoks kişinin mimiklerini ve görünümünü etkileyen bir estetik operasyondur. Yüzün donuk durmasını engelleyen bu teknikte kırışıklıklar azaldığı gibi mimiklerde hareket eder. Son dönemlerde oldukça popüler olan Baby botoks tekniği ile daha az ve düşük dozda enjeksiyon yapılır. Bu da yüz kaslarının daha doğal bir şekilde hareket etmesine imkan verir. Bu metotta yüzün doğal görünümü bozulmaz. Estetik yapıldığı kolay kolay belli olmaz. Uzman cerrahlar tarafından doğru noktalara uygulandığında oldukça güvenilirdir. Uygulanan alanların sayısına göre Baby botoks fiyatı değişir. Bu metodun uygulama alanları arasında kaş arası dikey çizgiler, alın ve göz bölgesi- çevresi, alındaki yatay çizgiler ve göz kenarlarındaki kaz ayakları bulunur.

Baby Botoks Nasıl Uygulanır?

Baby botoks yaşı ilerleyen kadınlarda kırışıklıkların giderilmesinde tercih edilen en etkili ve doğal görünümlü yöntemdir. Bu yöntemde kullanılan enjeksiyonlar botullinum toksinlerden üretilmektedir. Uygulama aşamasında oldukça az miktarda enjeksiyon yapılır. Bu şekilde kaslar gevşetilir. Sinirler kasılmaz. Genel olarak Baby botoks operasyonu 15 dakika sürer. Yüz kaslarına dikkatli bir şekilde yapılan enjeksiyon sonrasında uygulamanın etkisi 1- 2 gün içinde kendini gösterir. Yüzdeki kırışıklıklar bu şekilde giderilir ve mimik hareketine engel olunmadan daha doğal ve genç bir görünüm elde edilir. Bu Baby botoks yöntemi esas amacı kasların rahat ve sabit durmasını sağlamaktır. Kaslar zaman içerisinde gevşemesi durur. Kaslara yapılan bu müdahale ile kasların gevşetilmesi sağlar. Kişinin ihtiyacı kadar az miktarda yapılan enjeksiyonda donuk yüz gibi sorunların önüne geçer.

Baby Botoks İşleminin Avantajları Nelerdir?

Baby botoks uygulamasındaki en önemli avantaj enjeksiyon miktarının az olmasıdır. Sadece kırışıklığın düzelmesini sağlayacak kadar uygulama yapılır. Bu nedenle her uygulama kişiye özeldir. Bu işlemler sırasında mimik hareketi sağlayan kaslara da düşük dozlu enjeksiyonlar uygulanır. Operasyonun başarılı bir şekilde sonuçlanması için yüz anatomisi çok iyi bilinmelidir. Doğru noktalara gerektiği kadar botoks uygulanır. Bu da daha hassas ve doğal sonuçlara ulaşım sağlar. Uygulama sonrasında yüzde saf bir görünüm elde edilir. Yüzde herhangi bir şaşkın ifade olmaz. Bu alanda botoks işlemi çeşitlerinin bütün olumsuz yanlarını bu metotla ortadan kaldırmak mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir