Nefetiti Botoksu Bodrum, Nefetiti Botoksu Fiyatları Bodrum, Bodrum Botoks Fiyatları, Bodrum En İyi Botoks için bizi arayın. Nefertiti Botoks Mısır Kraliçesi Nefertiti’nin adını alır. Uzun boyunlu belirgin bir çene hattı Mısır döneminin güzellik göstergelerinden biri idi. Bu tedavide canlandırıcı ve gençleştirici etki için uygulama yapılır. Botoks kullanılarak çene ve boyun çizgisinde bu etkilerin elde edilmesi hedeflenir. Yüz bakımına çok fazla özen gösterilse de çene ve boyun hatları ihmal edilebiliyor. Özellikle boyun bölgesi cildi çok hassastır. İnce olması nedeni ile de tedavisi zor olabilir. Ancak nefetti botoks uygulaması ile etkili sonuçlar alınabiliyor. Bu tedavi çeneyi yeniden tanımlamayı hedefliyor. Aynı zamanda boyun çizgilerinin yumuşatılmasını da sağlamaktadır. Cerrahi müdahale olmadan nefertiti botoks tedavisi ile cildin pürüzsüzleşmesi sağlanır. Daha gençleştirici bir etki elde edilir.

Nefetiti Botoksu Kimler, Hangi Bölgelerin Tedavisinde Kullanabilir?

Nefertiti Botoks daha çok çene çizgisi tanımlı olmayan hastalarda geçerlidir. Yüzünde genel olarak sarkma olanlar ve yüz germe operasyonundan boyun bölgesi yaşlı görünenlerinde tercih ettiği bu uygulama gevşek çene altı sorunu olan hastalarda, sarkmış ve kırışmış boyun bölgesi olanlarda da kullanılmaktadır. Bu alanda şikayetleri olanlar için bu botoks uygulaması rahatlıkla kullanılıyor. Kişiye özel çene ve boyun tasarımı yapılmaktadır Bu şekilde hedeflenen gençleştirme de yapılabiliyor. Bu bölgelerin tedavisi oldukça zordur. Ancak botoks tedavisi ile daha belirgin bir çene çizgisi elde ediliyor. Daha genç bir boyun profilinin yanında daha pürüzsüz bir profilde elde ediliyor. Bu uygulama da germe, sıkılaştırma ve kaldırma işlemleri yapılmaktadır.

Nefertiti Botoksu Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Nefertiti Botoks ameliyatsız bir tedavi türü olduğu için oldukça güvenlidir. Hem tıbbi alanda hem de kozmetik tedavilerde uzun yıllardan bu yana kullanılan botoks uygulamaları başarılı sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Uygulamada çok ince uçlu iğneler kullanılır. Bu nedenle uygulama acılı değildir. Bazı durumlarda topikal anestezi ile de bu uygulama gerçekleştirilebilir. Hastanın istediğine bağlı olarak ağrı kesicide kullanılabilir. Tedavi sonuçları tam olarak görülebilmesi için 2-3 hafta beklenmesi gereklidir. Bu süre sonunda çene şekilli ve gergin bir görünüm kazanır. Zamanla etkisini kaybeden nefertiti botoks uygulamaları belirli aralıklarla tekrarlanmalıdır. İşlemin etkisi 3 ile 6 ay arasında sürecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir