Erkekler için Botoks Bodrum, Erkekler için Botoks Fiyatları Bodrum, Bodrum Botoks, Bodrum Botoks Fiyatları için bizi arayın. Erkekler için botoks alın bölgesindeki kırışıklıklara ve göz çevresindeki kaz ayağı denilen kısımlara uygulanır. Kadınlara uygulanan botokstan daha farklı olan bu uygulamalarda natürel görüntü baz alınır. Son yıllarda erkeklerin daha çok tercih ettiği bu uygulama alın ve göz çevresi dışında saç diplerine, kaş arasına ve kenarlarına, boyun bölgesinde uygulanabiliyor. Doğru noktalara ideal dozlarda uygulandığında istenilen görüntüyü oluşturan erkek botoksu hızlı ve kolay bir şekilde uygulanıyor. Bu uygulamada bireylerin yüz yapısının bozulmamasına dikkat edilir. Yüz yapısı iyi bir şekilde analiz edilir. Doğal görünüme zarar vermeyecek şekilde hafif dokunuşlarla erkekler için botoks tedavisi dana dinamik bir görünüm kazandırır.

Erkek Botoksu Nasıl Yapılır?

Erkekler için botoks uygulaması ekesi izi olmadan ve ağrısız bir şekilde yapılabiliyor. Uygulama yapılacak alanlara öncelikle lokal anestezik kremler sürülür. Uygulama ortalama 15 dakika sürer. Uyuşan noktalara ideal dozlarda yapılan enjeksiyonlarla istenilen doğallık elde edilir. Uygulama sonrasında anestezi kremine bile gerek görülmez. Hafif ve ağrısız bir şekilde yapılan erkek botoksu uygulaması sonrasında beyler normal aktivitelerine devam edebilir. Uygulama öncesinde kan sulandırıcı ilaçların tüketilmemesi önerilir. Minik noktalara yapılan enjeksiyonların bu şekilde kanama ihtimali ortadan kaldırılır. Özellikle aspirin tüketilmemesi önemlidir. Ayrıca botoks uygulaması öncesinde yeşil çay ve E vitamini gibi takviyelerde alınmamalıdır. Uygulama sonrasında bu tür kullanımlar için en az 24 saat geçmesi gereklidir.

Erkek Botoksu Hangi Yaş Aralığına Uygundur?

Erkekler için botoks uygulamaları genel sağlık durumunda botoks için herhangi bir sorun olmayan 18 ile 65 yaş arası tüm erkekler yaptırabilir. Doğal görünümü destekleyen erkeksi ifadeyi değiştirmeyen bu uygulama da mimikler donuklaşmaz. Kırışıklıkların derinliğine ve uygulanan bireyin yaşına göre botoks tedavisi süresi belirlenir. Ortalama olarak 6 ile 8 ay arasında kalıcılığını bulunan uygulama süresi ağır sporlar yapanlarda, yaz mevsiminde fazla güneşlenenlerde daha kısa olabilir. Genel olarka bu uygulamanın amacı daha genç görünmek değildir. Daha fit, dinlenmiş, çekici bir görünüm için uygulanan erkekler için botoks uygulaması minimal invaziv bir yöntemle yapılır. Erkekleri bu tarz uygulamalara yönlendiren etkiler arasında ise iş hayatının uzaması daha enerjik ve prezantabl görünüm gereklilikleri yer alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir