Botoks fiyatları Bodrum listesi Bodrum En İyi Botoks, Bodrum Botoks Fiyatları uygulama yapılan bölgeye göre değişmekte idi. El, koltuk altı, kaz ayağı ve alın gibi bölgeler çizgilerin, kırışıklıkların en çok bulunduğu bölgeler olmaktadır. Bu bölgeler baby botoks gibi işlemler ile istenilen estetik sonuçlar elde edilebilir. Bu alanda botoks fiyatları yapılan işlemin çeşidine, işlemin sayısına ve yapıldığı alana göre farklı aralıklarda yer alabilir.

Dudak çevresinde yapılan işlemin fiyatı göz çevresine yapılan işlemin fiyatından farklıdır. Kişide uygulanan botoks işlemleri adedince genel fiyat hesaplamaları yapılacaktır. Ayrı ayrı işlemler yapılabildiği gibi yüzün ihtiyacı olan tüm işlemler komplike olarak ta yapılabilir. Bu şekildeki uygulamalarda daha ekonomik fiyatlar bulunabilir.

Bodrum Botoks Fiyatları

Botox fiyat listesi 2022 araştırmalarında ortalama ……….. ile …………. TL arasında rakamlar bulunur. Kliniğe ve uzmanın tecrübesine göre de fiyat aralıkları değişebilir. Uygulanacak alana göre fiyat aralıkları farklılaşır. Genetik faktörleri bile ortadan kaldırabilen botoks uygulaması etkisi geçmeye başladığında tekrarlanır. Bu şekilde elde edilen etkinin çok daha uzun süre boyunca kalıcı olması sağlanabilir. Tekrarlanan işlemler ile ciltte kırışıklıklar yavaş yavaş yok olur. Cilt üzerindeki ölü hücrelerin yerini yeni cilt hücreleri alır. Bu da daha pürüzsüz bir cilt ortaya çıkarır. Daha sıkı, parlak ve temiz bir cilde sahip olmak için çeşitli botoks uygulamaları kullanılabilir.

Botoks Fiyat Listesindeki Uygulamalar

Botox fiyat listesi 2023 içerisinde tüm işlemler bulunur. En çok tercih edilen işlemleri ve ortalam fiyat aralıklarını şu şekilde sıralayabiliriz:

Göz çevresi için ….. ile ….. TL arasında
Alın ve göz çevresi için ….. ile ….. TL arasında
Masseter Botoks için ….. ile ….. TL arasında
Kazayakları için ….. ile ….. TL arasında

Fiyatlar değişir. Bunlar dışında alın botoksu, kaş arası botoksu, boyun ve dudak botoks gibi işlemlerde en çok tercih edilen botoks işlemleri arasında yer alır. Komple yüz botoksu için ortalama 5000 TL fiyat aralıkları geçerli olmaktadır. Her yıl botoks fiyatları değişir. Listeler yenilenir. Bu alanda yüz tipinize uygun işlemlerin belirlenerek komple bir tedavi talebinde bulunmak hem estetik anlamda birbirini tamamlar hem de çok daha ekonomik bütçelerde tedavi olma imkanı sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir